Facebook Instagram
Doprava EXTRA

Osobní příběh Petra Beneše

Cesta za úspěchem v oboru kočárků a autosedaček v České republice

Když se řekne úspěch, mnoho z nás si představí bezpočet hodin práce, plánování a obětí. Ale pro Petra Beneše, zakladatele naší společnosti, to byl také příběh osobní vášně a inspirace.

V roce 1999, kdy internetové obchodování bylo v České republice ještě v plenkách, se Petr Beneš rozhodl spolupracovat na vzniku specializovaného e-shopu s kojeneckým zbožím - Ráj Maminek.

Příběh

S postupem času a narůstajícím sebevědomím přišla další akvizice - v roce 2006 převzal Petr e-shop Baby Max a specializovaný e-shop Römer. Bylo to odvážné rozhodnutí, které však odstartovalo novou éru v oboru kojeneckého zboží.

V roce 2010 se v životě Petra Beneše událo něco zásadního - narodil se mu první syn, Bastien Beneš. Toto osobní štěstí inspirovalo Petra k založení nového e-shopu. Záhadou zůstává, proč se e-shop jmenuje BÍBÍK? Odpověď je prostá. Iniciály malého Bastiena Beneše, BB, se staly základem tohoto jména a symbolizují hlubokou osobní vazbu a lásku, která stojí za tímto podnikatelským podnikem.

Příběh

V roce 2013 byl Petr připraven rozšířit svůj podnikatelský dosah mimo online prostředí. V Lounech otevřel první kamenný obchod BÍBÍK, což byl velký krok vpřed.

Příběh

V roce 2015 došlo k významnému milníku, kdy byla zahájena spolupráce s prestižní značkou Cybex. V tomto roce se také poprvé objevila televizní reklama na stanici TV NOVA, což představovalo významný krok v propagaci značky.

Příběh

Následující léta byla plná dalších milníků: akvizice domény Autosedačky.cz v roce 2018, expanze na slovenský trh v roce 2019, výstavba impozantního areálu o rozloze 6000 m2 v roce 2020 a otevření nové vlajkové prodejny BÍBÍK v roce 2021.

V roce 2022 spustil nový e-shop BENEO a nyní, v roce 2023, rozšiřuje svou říši o další prodejnu pod touto značkou.

Příběh

Cesta Petra Beneše v oboru kočárků a autosedaček v České republice je příběhem o odhodlání, rodinné lásce a vizi. Je to důkaz toho, že když věříte ve svůj sen a jste ochotni pracovat tvrdě, můžete dosáhnout úspěchu. Děkujeme vám, že jste byli součástí tohoto úžasného příběhu!

Příběh Příběh

 

 

Na vašem soukromí nám záleží Používáme soubory cookie a podobné nástroje, které jsou nezbytné k tomu, abychom Vám umožnili nakupovat, vylepšovali Váš zážitek z nakupování a mohli poskytovat naše služby.
Více informací Méně informací